Dovolená v Tunisku - nabídka zájezdů

Dovolená u moře v TuniskuTunisko je pro Čechy dostupná exotická dovolená, avšak bez zbytečných rizik. Milovníci luxusu a pláží zde mají nespočet hotelů a resortů vynikající kvality, zatímco na dobrodruhy čeká hned za obzorem nefalšovaná pouštní Afrika, oázy, karavany a antické památky.

Moře, pláže i dobrodružství

Mezi vyhlášené patří zejména vynikající a čisté písečné pláže, které se táhnou i desítky kilometrů podél pobřeží. Pokud vás unaví lenošení u moře, můžete vyrazit na průzkum památek či nákupy do měst. Nefalšovanou exotiku můžete zažít při výpravách na odlehlé antické památky a při výpravách do pouště s návštěvou oáz.

Bezpečná exotika

Tunisko patří mezi obvyklé turistické destinace, takže je velice dobře připraveno na potřeby zahraničních návštěvníků, včetně rodin s dětmi či seniorů. I přes někdy poněkud otravné prodavače zde panuje přátelská atmosféra a rozhodně se nemusíte obávat o své pohodlí či bezpečí. Bez problémů se domluvíte anglicky či francouzsky, na zájezdech s naší cestovní kanceláří je přítomen i delegát, který vám bude plně k dispozici.