HOTEL SENTIDO PHENICIA ****

Hammamet | Tunisko

Moderní hotel se nachází v krásné zahradě, přímo u písčité pláže, přibližně 5 km od centra Hammametu se starou Medinou a asi 7 km od hotelové zóny a jachtového přístavu v Hammamet Yasmine.

Vybavení hotelu: Tři 4 patrové budovy, 382 pokojů, recepce, hlavní restaurace, à la carte restaruace, snack bar, centrální bar, piano bar, bar u bazénu, bar na pláži, bar u tenisových kurtů, maurská kavárna, společenská místnost, internet a WiFi, obchod se suvenýry, butik, 2 venkovní bazény, 1 z nich je propojen s krytým bazénem (v zimě vyhřívaný), dětský bazén, dětské hřiště, terasa s lehátky a slunečníky, diskotéka, tenisové kurty, animační programy, miniklub­, aero­bic, plážový volejbal, kuželky, stolní tenis, minigolf, fitness, biliár, masáže, obchod se suvenýry.

Vybavení pokoje: Komfortní 2lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky pro dospělého nebo dítě, klimatizace, telefon, SAT/TV, trezor, WiFi zdarma, minibar, vysoušeč vlasů, koupelna s WC, balkon nebo terasa. Propojené pokoje s možností ubytovat až 4 dospělé osoby jsou na vyžádání – bez možnosti výhledu na moře. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Pro děti: Dětské hřiště, oddělený dětský bazén, miniklub pro děti 4–12 let.

Fotogalerie hotelu

Termíny a ceny

i  Pro všechny zájezdy platí odlet z Prahy.