Hodnocení dovolené na výbornou

Dobrý den.

V návaznosti na návrat z dovolené dnes 26. 7. 2014 jsem se rozhodla Vám napsat menší recenzi.

Destinace: Bousten Long Beach Club, Hammamet, Tunis - 18. 7. - 25. 7. 2014

Komunkace s CK - jasná, rychlá, bezproblémová, srozumitelná

Delegátka: Ing. Veronika Rovnaníková - prostě naše Verunka - vždy byla k zastižení na sjednaném místě. Starala se o nás jako o vlastní děti. Vždy s úsměvěm a pochopením - neuvěřitelné. V Česku téměř nevídané.

Strava: All Inclusive - pestrá nabídka pokrmů a nápojů. Několikrát jsem od ostatních účastníků zaslechla, že došlo pivo, vajíčka jsou jen natvrdo, proč nejsou i naměkko, proč není párek apod..... To samotné považuji za čirý nesmysl. Dle mého byla nabídka více než dostačující. Každý z účastníků si jistě mohl najít stravu dle svého gusta. Když jsem viděla, co všechno si strávníci dokáží naložit na talíř, bývávalo mi z toho špatně a stydno!!! To se týká i jiných národností - asi jsme si všichni v tomto rovni. Pochopila jsem tam, že pokud "mám" All Inclusive, rozhodně si musím zničit žaludek..........

Pokud tam některý z pánů hodlal vypít 10 piv denně, měl zůstat v ČR v nádražní restauraci. Pokud by si soudný člověk spočítal náklady na stravu (včetně nápojů) kterou zkonzumoval, rozhodně by se nevešel do ceny zájezdu!!!!!!!

Obsluha vždy usměvavá a pokorná. Na výbornou.

Ubytování - čisto, denně čisté ručníky, zameteno a vytřeno. 1 x za pobyt převlečená postel. Výhled jsme měly do protějšího pokoje, ale s tím se nedá nic dělat. Nakonec jsme v pokoji byly ráno 30 minut, po obědě také a večer celkem 1 hodinu - takže jsme ze špatného výhledu neměly vrásky.

Animátoři: zvednout z lehátek líné odpočívající turisty - nelehký úkol. Jsem starší, v tomto směru jsem byla více pozorovatelem, než aktérem. Snahu měli velikou, občas některého z ležících turistů vyprovokovali k pohybu. pro děti měli připravený úžasný program - bylo milé, je pozorovat.

Program pro dospělé byl denně nový, pokud se některý z sedících nechtěl účatnnit, tančit apod., nemůže si poté stěžovat!

Za mě tedy - dávám Vaší CK palec nahoru, uděluji 5 hvězdiček a přeji Vám mnoho úspěchů a mnho spokojených klientů.

S pozdravem

Jana M.