Napsali o nás - reference

Bousten Long Beach Club - plážNemusíme se chválit sami, naši klienti to dělají za nás. Přečtěte si reference našich spokojených klientů.

Chcete také zažít báječnou rodinnou dovolenou u moře? Podívejte se na naši nabídku zájezů do Tuniska.

Poděkování za příjemně strávenou dovolenou

Dobrý den,
chtěli bychom Vám touto cestou poděkovat za příjemně strávenou dovolenou v hotelu Bousten Long Beach Club ve dnech 26.6. - 3.7.2015.
I přes situaci, která se 26.6. odehrála v Tunisku a odlet plný rozpaků, jsme dnes rádi, že jsme odletěli a poznali Tunisko a hotel Bousten Long Beach Club. Byli jsme nad míru spokojeni s hotelem, službami i personálem hotelu (milé přivítání, milý a příjemný personál a další a další). Rádi bychom též poděkovali animátorovi Taebovi (doufám, že jsem nezkomolil jeho jméno :-) ), který i přes jeho handicap byl velmi milý a snaživý.
Dovolenou jsme si opravdu užili. Hned druhý den z nás veškeré rozpaky spadli a nenechali si kazit krásné dny v Hammametu.

Rádi se zase někdy vydáme do Tuniska i hotelu :-) .

S pozdravem J.H.

Skvělá dovolená

Dobrý den,

ráda bych Vám touto cestou poděkovala za úžasnou dovolenou 26.6.-3.7.2015 v hotelu Hammamet - Bousten Long Beach Club. Po přečtení některých nelichotivých recenzí na různých internetových stránkách na tento hotel, jsem odjížděla s různými pocity. Naštěstí nic na tom nebylo ani kousek pravdy. Pokoje byly zrekonstruované a čisté, každý den nám paní pokojská nazdobila postele čerstvými květy. Jídlo bylo výtečné a vždy doplněné. Bazény čisté, na pláži k dispozici lehátka i s matracemi. Animátoři byli také skvělí a číšníci v jídelně také, po krátkém seznámení jsme měli nazdobený květy i jídelní stůl, bylo to opravdu milé. Moc ráda bych se na toto místo i s mojí rodinou vrátila. Ještě jednou moc díky.

Karina K. s rodinou

Poděkování kolektivu you travel

Dobrý den.
Chtěla bych velice poděkovat i jménem svého manžela cestovní kanceláři  YOU TRAVEL.
Předně k profesionálnímu přístupu řešení problematiky, v našem případě s cestovní agenturou u které jsme zájezd zakoupili, hned v počátcích našeho rozletu za exotickou dovolenou. Díky paní Mikové jsem neztratila víru v náš odlet a zachovala jsem si plné duševní zdraví. Děkuji, děkuji, děkuji.
Všechny počáteční trable vynahradila destinace Hammamet - Bousten Long Beach Club, kde jsme prožili 10 dní jak v ráji. Také děkujeme české delegátce Ing. Veronice za její ochotu, vstřícnost a profesionální znalosti. S ubytováním, plážemi , bazény, kuchyní jsme byli opravdu nadšeni, setkali jsme se s příjemným jednáním i u místních obyvatel. Nikde jsme nepozorovali vliv radikálního islámu. Těšíme se již na další dovolenou s YOU TRAVEL.

Vaši Jindřiška a Milan K.

Děkuji za ráj na zemi

Dobrý den,

S hotelem a s ubytováním jsem byla spokojena,všude čisto,denně čisté povlečení,postel nazdobená květy,koupelna a wc opravdu čisté.

Co se týče all inclusive

Jídlo dobře kořeněné,denně čerstvá bageta několik druhů těstovin,rýže pokaždé v jiné úpravě,brambory americké,vařené,kaše Maso,krůti,kuřecí,hovězí,kozí taky výborné Sýr,salám,saláty zeleninové,nádherně upravené A zákusky ,to byla slast Nápoje vychlazené,mnoho možností k výběru káva,mléko Prostě perfektní pohoštění pro všechny typy klientely

Oba bazény udržované a čistá voda

Prostory pro restauraci a venkovní posezení pohodlné Najdete stín i slunko Herny pro zábavu,biliár ,stolní tenis,šipkyfotbal hřiště

Blízko na pláž,pláž dobře udržovaná moře mělké s vlnama Možnosti paragleidingu,čluny,slunečníky,lehátka,matrace,

Personál na jedničku

Mohamed super a paní uklizečka pokojů  by měli dostat bonus za opravdu dobře odvedenou práci

Byla jsem velmi dojata a každému tento hotel vřele doporučím Dávám 4 **** děkuji za ráj na zemi !

I.N.

Velmi dobrý dojem z dovolené

Dobrý den  

rád bych touto cestou poděkoval za příjemně strávenou dovolenou.

Byl jsem z manželkou  v Hotelu BOUSTEN LONG BEACH CLUB - HAMMAMET 12.9.-20.9.2014.

Ubytování odpovídající nabídce, strava výborná, pláž pěkná - čistá, personál hotelu příjemný, služby Vaší delegátky p. Veroniky  

velice profesionální, sluníčko nám svítilo, takže celkový dojem z dovolené je velmi dobrý a děkuji.

Se srdečným pozdravem     

                                   Luděk J. 

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6   další

Zeptejte se nás

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána. Děkujeme.
Znovu zobrazit formulář

Napsali o nás

Krásná dovolená

Vloženo: 16. červenec 2013 /M.K./ Rádi bychom se zase vrátily :) Poloha a pláž Pláž blízko hotelu, hlídaná a čistá Hotel a úroveň vybavení Starší komplex,ale vše v pohodě Sl... více

Zobrazit další recenze

© 2019 You Travel | © 2019 VIZUS | webmaster | Používáme redakční systém Vizus CMS Basic | Rezervační systém RezaPortal Top