Napsali o nás - reference

Bousten Long Beach Club - plážNemusíme se chválit sami, naši klienti to dělají za nás. Přečtěte si reference našich spokojených klientů.

Chcete také zažít báječnou rodinnou dovolenou u moře? Podívejte se na naši nabídku zájezů do Tuniska.

Poděkování delegátce V. Rovnaníkové

Dobrý den,

jsme už zcestovalé starší dámy, ale chtěly bychom Vaším prostřednictvím poděkovat naší delegátce Veronice Rovnaníkové.

Byla velmi přístupná a přátelská. K oboustranné spokojenosti nám vyměnila pokoj v přízemí za pokoj do zahrady v 1. p.

Manželská dvojice, která dostala pokoj v přízemí k bazénu, byla také velmi spokojená. Ve všem nám poradila a vše vysvětlila.

Její otevřenost jí získala jak klienty tak personál hotelu.

Děkujeme a rády se opět zúčastníme nějakého zajímavého last minute s Vaší cestovní kanceláří.

Jaroslava V. a Dagmar Š.

Poděkování za dovolenou

Dobrý den,

ráda bych touto cestou poděkovala za příjemnou dovolenou.

Byla jsem se snoubencem v Hotelu BOUSTEN LONG BEACH CLUB - HAMMAMET (TUNIS), 12.9.-20.9.2014.

Ubytování průměrné, strava výborná, pláž pěkná - čistá, personál hotelu příjemný, služby Vaší delegátky p. Veroniky Rovnaníkové velmi profesionální, sluníčko nám svítilo, takže celkový dojem s dovolené je velmi dobrý.

Děkuji

S pozdravem Alena P., Jeseník

Super dovolená

Dobrý den,

s Vaší cestovkou jsme byly v Tunisku v termínu 15.07.-25.07.2014 a delegátka  Ing.Veronika Rovnaníková byla úžasná,prostě naše dovolená byla super díky ní.

Děkujeme s pozdravem

Vendula A.

Klidný pobyt

Vážení,

děkujeme za zprostředkování dovolené v hotelu Bousten v Hammametu v termínu 8. - 19. 8. 2014. Delegátka Veronika nám svým přístupem zajistila klidný pobyt, byla vždy vstřícná a ochotná v případě nutnosti pomoci. Hotel odpovídá cenové kategorii, pokud někdo vyžaduje lepší služby, ať si připlatí a zvolí jiné místo. Protože tuto lokalitu již známe, věděli jsme, co můžeme očekávat. Dojem v hotelu trochu snižovala kultura stolování hlavně Arabů, ale to vaše CK ovlivnit nemůže. Ještě jednou děkujeme za pohodovou dovolenou a těšíme se na další. Zajisté se do Tuniska zase vrátíme.

S pozdravem K.S.

Skvěle strávená dovolená

Dobrý den,

zasílám referenci na váš hotel Bousten Long Beach Club***+ v Tunisku.

Ubytování

Pokoje jen nejnutnější- postele, stolky, vestavěná skříň, 2 plastové židličky a stolek před bungalovem, nepoužitelná lednice, kuchyňka. Koupelna byla postarší, WC se špatným odtokem. Každý den bylo uklizeno a vyměněny ručníky- někdy zapomněli vrátit čisté. Co bych určitě opravila tak koupelnu, ta nepůsobila vůbec příjemně a byla asi jedinou podstatnou vadou ubytování.

Stravování            

Jídlo bylo pestré i když po celý týden stejné. Hodně kořeněné, takže děti měly hodně omezený výběr. Snídaně stále stejné- výrobní salám, slušný sýr, máslo, bílé bagety, trocha zeleniny, míchaná vejce, ale moc nám nechutnala, vařená vejce, pak zpravidla teplé - lečo, brambory, rýžová kaše, káva, čaj. Džusy nám nechutnaly. Výborné vdolky. Obědy a večeře lepší- zde již byly dobré ryby, kuřecí, krůtí, vepřové, různé přílohy (nejlepší byl skvělý kuskus) a dorty - ty byly vynikající, opět zelenina syrová i vařená, odpoledne palačinky (problém s frontou na ně). K pití celý den voda, káva, čaj, pivo, víno a asi 5 druhů tvrdého alkoholu, nealko - vše bez omezení. Pivo většinou velmi rychle došlo.

Problémem bylo nádobí, příbory, ubrousky, skleničky, které neustále chybělo. Pití z plastových kelímků nebylo moc příjemné a určitě ne ekologické.

Služby a personál hotelu 

Hotel v arabském stylu se nám moc líbil. Poloha na pláži skvělá. Nádvoříčko a bazény také výborné. Problém byl s výměnou peněz - na recepci opakovaně neměli dost hotovosti na výměnu a pokaždé nedodržovali avizovaný kurz. Slabá a někdy nefunkční WIFI. Velké plus pro místní animátory. Byli milí, nevtíraví, přes den zejména sportovní aktivity, večer mini disco pro děti a pak nějaké představení. Opravdu jsme se na ně vždy těšili. Delegátka Veronika byla skvělá a vždy nám ochotně ve všem pomohla. Patří ji velký dík. Díky ní jsme nedostatky hotelu vnímali pozitivně a snažili se věnovat tomu hezkému. Občas byla slyšet dlouho do noci diskotéka pro místní.

V okolí hotelu toho moc není. Všude dost odpadků. Starý Hammamet, upravený pro turisty, se nám moc líbil. V Yasmine jsme nebyli. Někteří prodavači byli vlezlí, ale časem jsme na jejich mentalitu přistoupili a při obchodování jsme se nakonec dobře pobavili.

Pláž a moře            

Pláž byla úžasná - navazuje přímo na hotel, krásný čistý písek, vstup do moře pozvolný, dostatek prostoru pro každého - slunečníků i lehátek bylo dost. Nebyli jsme namačkáni jeden na druhého, denně byla pláž uklizená. Amfory na odpadky byly perfektním doplňkem.

Celkový dojem            

Vzhledem k tomu, že jsme využili několik fakultativních výletů, považuje tuto dovolenou za skvělou. Poznali jsme Tunisko jako zemi, místní obyvatelstvo, jejich mentalitu, jejich problémy s odpadky, vodou, životní úrovní. Skvěle jsme si odpočali na krásné pláži, u čistého moře, bez vyšších požadavků na kvalitu poskytovaných služeb. Děti byly spokojené i když tobogán jel jen občas a z jídla jedly jen pár nepálících druhů.

Pro méně náročné klienty bych hotel vřele doporučila. Rozhodně ničeho nelitujeme a považujeme tuto dovolenou za skvěle strávenou.

Přeji pěkný den,

Jitka P.

předchozí   1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6   další

Zeptejte se nás

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána. Děkujeme.
Znovu zobrazit formulář

Napsali o nás

Bousten Long Beach Club - čistý hotel, skvělá pláž

Dobrý den, v Červnu 2013 jsem strávila týden - 8 dní v hotelu El Bousten,příjemně mě pobyt překvapil,hotel čistý,pláž skvělá,personál velmi profesionální a vždy nápomocen/ čeští s... více

Zobrazit další recenze

© 2019 You Travel | © 2019 VIZUS | webmaster | Používáme redakční systém Vizus CMS Basic | Rezervační systém RezaPortal Top