Napsali o nás - reference

Bousten Long Beach Club - plážNemusíme se chválit sami, naši klienti to dělají za nás. Přečtěte si reference našich spokojených klientů.

Chcete také zažít báječnou rodinnou dovolenou u moře? Podívejte se na naši nabídku zájezů do Tuniska.

Poděkování delegátce Veronice

Dobrý den,

v termínu 8.8- 15.8 jsem s Vaší  CK absolvovali dovolenou v hotelu Bousten Long Beach Club v Tunisku  v Hammametu. V době pobytu můj přítel dostal bolesti ledvin a pravděpodobně  ledvinovou koliku. Následně jsem volala slečně delegátce Veronice  v 3:30 ze soboty na neděli. Byla nám zavolána sanitka a Veronika jela s námi na místní kliniku.  V pondělí  11.8.2014 od 10:00 zhruba  do 11:30 byla s námi ještě na účetním oddělení  na klinice kvůli dořešení faktur s pojišťovnou, jelikož v neděli nebyla účetní k dispozici. Jelikož  se ani jeden z nás nedomluví cizím jazykem, poprosili jsme Veroniku, aby s námi jela.

Tímto bychom chtěli delegátce Veronice poděkovat za její asistenci a pomoc při překládání  a řešení této situace.

Děkujeme.

Petra H.

Trutnov

Hodnocení dovolené na výbornou

Dobrý den.

V návaznosti na návrat z dovolené dnes 26. 7. 2014 jsem se rozhodla Vám napsat menší recenzi.

Destinace: Bousten Long Beach Club, Hammamet, Tunis - 18. 7. - 25. 7. 2014

Komunkace s CK - jasná, rychlá, bezproblémová, srozumitelná

Delegátka: Ing. Veronika Rovnaníková - prostě naše Verunka - vždy byla k zastižení na sjednaném místě. Starala se o nás jako o vlastní děti. Vždy s úsměvěm a pochopením - neuvěřitelné. V Česku téměř nevídané.

Strava: All Inclusive - pestrá nabídka pokrmů a nápojů. Několikrát jsem od ostatních účastníků zaslechla, že došlo pivo, vajíčka jsou jen natvrdo, proč nejsou i naměkko, proč není párek apod..... To samotné považuji za čirý nesmysl. Dle mého byla nabídka více než dostačující. Každý z účastníků si jistě mohl najít stravu dle svého gusta. Když jsem viděla, co všechno si strávníci dokáží naložit na talíř, bývávalo mi z toho špatně a stydno!!! To se týká i jiných národností - asi jsme si všichni v tomto rovni. Pochopila jsem tam, že pokud "mám" All Inclusive, rozhodně si musím zničit žaludek..........

Pokud tam některý z pánů hodlal vypít 10 piv denně, měl zůstat v ČR v nádražní restauraci. Pokud by si soudný člověk spočítal náklady na stravu (včetně nápojů) kterou zkonzumoval, rozhodně by se nevešel do ceny zájezdu!!!!!!!

Obsluha vždy usměvavá a pokorná. Na výbornou.

Ubytování - čisto, denně čisté ručníky, zameteno a vytřeno. 1 x za pobyt převlečená postel. Výhled jsme měly do protějšího pokoje, ale s tím se nedá nic dělat. Nakonec jsme v pokoji byly ráno 30 minut, po obědě také a večer celkem 1 hodinu - takže jsme ze špatného výhledu neměly vrásky.

Animátoři: zvednout z lehátek líné odpočívající turisty - nelehký úkol. Jsem starší, v tomto směru jsem byla více pozorovatelem, než aktérem. Snahu měli velikou, občas některého z ležících turistů vyprovokovali k pohybu. pro děti měli připravený úžasný program - bylo milé, je pozorovat.

Program pro dospělé byl denně nový, pokud se některý z sedících nechtěl účatnnit, tančit apod., nemůže si poté stěžovat!

Za mě tedy - dávám Vaší CK palec nahoru, uděluji 5 hvězdiček a přeji Vám mnoho úspěchů a mnho spokojených klientů.

S pozdravem

Jana M.

Poděkování

Dobrý den, 
chtěla bych touto cestou mnohokrát poděkovat Vaší delegátce Veronice Rovnaníkové.
Během pobytu od 1.-11.7.2014 velice pomohla mojí mamince, která bohužel měla zdravotní problémy. Maminka si nemohla vynachválit její vstřícnost a ochotu.
Vyřiďte jí naše velké poděkování a takových lidí si važte. 
Bohužel takové chování dnes není běžné a zaslouží si patřičné ocenění.

Ještě jednou moc děkuji. S pozdravem Hanzlová.

Jednička s hvězdičkou pro delegátku

CHtěl bych touto cestou ocenit práci Vaší delegátky Veronilky v Boustenu za profesionální přístup ke všemu co bych od delegáta čekal.Ocenění opírám o mmoje zkušenosti s různými cestovkami jejich služeb používám nepřetržitě a každoročně již od roku 1954.Jí osobně dávám jedničku s hvězdičkou a doufám že jsem se sní nesetkal naposled.Přeji Vám mnoho úspěchů a spokojených klientů

Ekl Praha

Příjemně strávená dovolená - pochvala pro delegátku

Dobrý den,

právě sedím na recepci v Bousten long beach club a užívám si posledního dne dovolené, ke které bych rád napsal několik slov. Už teď vím, že na tuto dovolenou dlouho nezapomenu a to z několika důvodů (kladných i záporných).
Naštěstí záporů v podobě nepříjemných místních barmanů, leckdy agresivních animátorů a špíny bylo méně než kladů.
Moře bylo čísté, pláž blízko, lehátka zdarma, jídlo chutné, personál z havlíčkobrodské obchodní akademie sympatický a snaživý.
Vše bylo odpovídající ceně, kterou jsme za zájezd zaplatili!
Rád bych také vyzdvihl práci delegátky Veroniky, před kterou musím smeknout klobouk.
Hloupost, stížnosti a nikdy nekončící hledání problémů některých klientů jsou až zarážející a nadhled skloubený s ochotou delegátky Veroniky je velkým plusem Vámi vedené cestovní kanceláře.
Delegátka si dle mého názoru nemohla ani „odskočit“  aniž by nemusela řešit nějaký problém či stížnost!
Děkuji za příjemně strávenou dovolenou a prosím o vyřízení mé velké pochvaly pro delegátku Veroniku.

S pozdravem

Denis M.

předchozí   1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6   další

Zeptejte se nás

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána. Děkujeme.
Znovu zobrazit formulář

Napsali o nás

Hezká dovolená

Děkujeme vám za hezkou dovolenou, i přes zdlouhavou cestu do Tunisu, byla dovolená super. Musíme pochválit jak animátory, tak české číšníky. dokázali velmi zpříjemnit pobyt. Také d... více

Zobrazit další recenze

© 2019 You Travel | © 2019 VIZUS | webmaster | Používáme redakční systém Vizus CMS Basic | Rezervační systém RezaPortal Top