Napsali o nás - reference

Bousten Long Beach Club - plážNemusíme se chválit sami, naši klienti to dělají za nás. Přečtěte si reference našich spokojených klientů.

Chcete také zažít báječnou rodinnou dovolenou u moře? Podívejte se na naši nabídku zájezů do Tuniska.

Hezká dovolená

Děkujeme vám za hezkou dovolenou, i přes zdlouhavou cestu do Tunisu, byla dovolená super. Musíme pochválit jak animátory, tak české číšníky. dokázali velmi zpříjemnit pobyt. Také delegátka Veronika se o hosty velice dobře starala, proto všem moc děkujeme.
S pozdravem a někdy zase na shledanou

Rodina V.

Bousten Long Beach Club - čistý hotel, skvělá pláž

Dobrý den,

v Červnu 2013 jsem strávila týden - 8 dní v hotelu El Bousten,příjemně mě pobyt překvapil,hotel čistý,pláž skvělá,personál velmi profesionální a vždy nápomocen/ čeští studenti a tuniský personál - velmi dobrá kombinace.Musím také vypíchnout vždy usměvavou a skvělou delegátku Veroniku,která se o všechny vždy velmi dobře starala!Určitě všem tento hotel doporučuji a jen jak to bude možné moc ráda se na toto místo vrátím.

Ještě jednou děkuji. D.T a K.L

Krásná dovolená v hotelu El Bousten - poděkování

Vážení přátelé,

dovolte mi, abych poděkovala všem,kteří přispěli k mé,krásné dovolené. Dík patří p. Bc. Čepešové z Holiday Tours z Pardubic, která velmi ochotně a trpělivě vybírala a vřele doporučila Tunis-Hammamet, hotel El Bousten. Velice děkuji Vaší delegátce Ing. Veronice Rovnaníkové, která se o naší skupinu starala skvěle a téměř denně,při každém setkání s úsměvem se nás ptala,zda je vše v pořádku a zda nepotřebujeme nějakou pomoc. Vzniklé malé problémy řešila okamžitě.Byla nám velkou rádkyni od samého vstupu do autobusu z letiště až na závěr našeho odletu. Prosím,předejte jí vřelé díky, ještě jedenkrát od nás. Na dovolené jsme byli od 26.7.-2.8. 13. Těším se že příští rok pojedu opět na stejnou dovolenou do hotelu El Bousten.

S pozdravem Mgr. L.Z a J.K

Klidná odpočinková dovolená

Vloženo: 26. červenec 2013 /M.R./
 

Doporučuji, kdo chce prožít klidnou dovolenou. Naše výhoda také byla, že jsme byli v době, kdy kapacita hotelu nebyla naplněna. (období ramadánu). Hodnocení v době 12.7.-19.7.2013 - úplná spokojenost

Poloha a pláž

Krásná písčitá pláž, krásná pro ranní plavání s klidným mořem

Hotel a úroveň vybavení

Ubytování by si zasluhovalo obměnu vybavení a postupnou rekonstrukci soc. zařízení, včetně vchodových dveří. Nedostatky ve větrání a kvalitnější úklid zajistily naše delegátky v čele s se skvělou Ing.Rovnaníkovou a její koleginí Marii.

Služby a personál

Doporučuji si zajistit all inklusive. Personál slušný, ochotný.

Zábava, sport, strava

Zábava byla v široké škále. Během celého dne i večer. Záleží na každém, jestli se chce zapojit čine. Pěkné prostředí bazén pro dospělé a dva bazény pro děti. Vynikající kuchyně odpovídající charakterem polohy území. Vynikající saláty a hodně zeleniny.

Krásný hotel s Tunisku atmosférou žádná masovka

Vloženo: 13. červen 2013 /Zdena/

Velice příjemný a cenově dostupný hotel přímo na pláži, vřele doporučuji. Koneckonců už jsem tam byla mnohokrát. Pokud si čtu ty negativní recenze tak je mi z nich smutno. To jsou takový věční nespokojenci, kteří by chtěli za darmo zlaté kliky, chtěla bych vidět jejich domácí úroveň bydlení. Ale každý si musí udělat obrázek sám.

Poloha a pláž

bezkonkurečně nejlepší

Hotel a úroveň vybavení

Standatrdní vybavení, čisté, žádný problém. Už jsem zde po 5 a každým rokem se něco vylepšuje.

Služby a personál

Letos je personál mnohem profesionálnější než v loni, služby jsou v pohodě.

Zábava, sport, strava

Zábava dle individuálních potřeb, můžete se válet na pláži nebo se hýbat - aerobic, vodní aerobic, fotbal, plážový volejbal atd.

předchozí   1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6   další

Zeptejte se nás

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána. Děkujeme.
Znovu zobrazit formulář

Napsali o nás

Obrovská pochvala

Vloženo: 18. červenec 2013 /I.K./ JEDNA Z NEJLEPŠÍCH DOVOLENÝCH Poloha a pláž Perfektní dovolená v krásném prostředí, plno zeleně, všude dokonale čisto, jídlo dobré, hezky naara... více

Zobrazit další recenze

© 2019 You Travel | © 2019 VIZUS | webmaster | Používáme redakční systém Vizus CMS Basic | Rezervační systém RezaPortal Top