Napsali o nás - reference

Bousten Long Beach Club - plážNemusíme se chválit sami, naši klienti to dělají za nás. Přečtěte si reference našich spokojených klientů.

Chcete také zažít báječnou rodinnou dovolenou u moře? Podívejte se na naši nabídku zájezů do Tuniska.

Dobrý den

Dobrý den,

v období od 2.7.2013 jsme s dcerou navštívily  Club hotel El Bousten. Touto cestou bych chtěla vyjádřit naši  absolutní spokojenost a to i po předchozím malinkém problému, jež se týkal ubytování.
Stravovávní bylo naprosto bezchybné a dostačující.
Velké poděkování bych chtěla vyjádřit na delegátku Verunku, která se o nás starala s naprostou pečlivostí, vždy nám se vším srdečně vyhověla, je to opravdu člověk na svém místě. Za dobu cestování jsem nikoho tak vstřícného nepotkala. Vynikající práci odváděla i Aneta, jež pracovala v mini klubu.

Děkujeme za příjemnou dovolenou, rádi se budeme vracet.

S přáním příjemného dne

I.Z.

Recenze hotelu

Nejkrásnější dovolená kterou jsme kdy zažili. Hotel perfektní, všude hodně zeleně, každý den uklizený, pokoje to samý každý den čisté ručníky, uklizečky moc milí a pracovitý. Animátoři jsou kluci na svém místě každou chvíli vymýšlí novou a novou zábavu, určitě každý si nejde něco, co ho bude    bavit. Moc se snaží aby každého pobavili. Každý večer disko pro děti později zábava i pro dospělé. Pláž nádherná, čistá, udržovaná a moře krásné.  Strava v hotelu vynikající každý si určitě vždy něco vybral, velký výběr zeleniny, desertů...neustálé doplňování nestalo se aby něčeho bylo někdy málo.  Delegátka Veronika byla perfektní. Nějaký problém hned ho s námi vyřešila, moc ochotná, starostlivá, pohotová prostě delegátka jak má být. Nikdy  jsem neměla lepší. Kdykoliv jsme se na ní mohli obrátit s jakýmkoliv problémem ať přes den a nebo v noci nebyl žádný problém. Nemůžeme si jí  vynachválit. Děvče jak má být. Určitě se příští rok vrátím zase.

Spokojená turistka K.L.

předchozí   1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6

Zeptejte se nás

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána. Děkujeme.
Znovu zobrazit formulář

Napsali o nás

Velmi dobrý dojem z dovolené

Dobrý den rád bych touto cestou poděkoval za příjemně strávenou dovolenou. Byl jsem z manželkou v Hotelu BOUSTEN LONG BEACH CLUB - HAMMAMET 12.9.-20.9.2014. Ubytování odpoví... více

Zobrazit další recenze

© 2019 You Travel | © 2019 VIZUS | webmaster | Používáme redakční systém Vizus CMS Basic | Rezervační systém RezaPortal Top