Speciální slevy

 

Sleva pro rodiny

V letošní sezóně jsme pro Vás připravili výhodné rodinné balíčky, které najdete na našich webových stránkách v různých kombinacích.

Stálí zákazníci

Klienti, kteří s námi v minulých sezónách cestovali, mají nárok na slevu stálého zákazníka ve výši 3%. Slevu lze kombinovat se slevou FIRST MINUTE, avšak nelze uplatnit u rodinných balíčků.

Svatební cesty

Pro naše klienty, kteří se rozhodnou vycestovat s naší CK na svatební cestu, jsme si pro tento rok připravili speciální slevu ve výši 10% na osobu z ceny katalogového ceníku na ubytování v hotelu Bousten Long Beach Club***+. Podmínkou pro získání slevy je vycestování do 6 měsíců od uzavření sňatku. Při koupi zájezdu je nutné prokázat se oddacím listem, nebo jeho kopií. Slevu nelze kombinovat s jinými slevami.

Skupiny a školy

Skupiny, kde cestuje společně minimálně 10 a více dospělých osob a čerpají stejné služby (tzn. stejný termín, hotel, typ stravování a pojištění) nabízíme zajímavé slevy, které Vám individuálně navrhneme.

Sleva pro seniory

Naši klienti starší 60-ti let mohou využít speciální nabídky slevy pro seniory ve výši 10 % na osobu z ceny katalogového ceníku. Sleva se vztahuje na všechny odlety v květnu, červnu, září a říjnu. Seniorskou slevu lze kombinovat se skupinovými slevami. Také se můžete inspirovat našimi pobyty pro seniory, které jsou již od 55-ti let. Tyto zájezdy jsou již cenově zvýhodněné a navíc program je uzpůsoben právě této věkové kategorii.