Fakultativní výlety

NABÍDKA FAKULTATIVNÍCH VÝLETŮ

BERBERSKÉ VESNICE - jeepy

polodenní výlet

Výlet, při kterém poznáte nejen pobřeží, ale i vnitrozemí a tradiční život místních obyvatel. Cestuje se terénními automobily do dvou horských vesnic a archeologického parku v Zaghouane. Český průvodce.

 

PIRÁTSKÁ PLAVBA NA MOŘI

polodenní výlet

Plavba pirátskou lodí, během cesty je podáváno občerstvení, na palubě zábava s hudbou a tancem, možnost koupání na širém moři. V případě většího počtu účastníků česky mluvící technický doprovod.

 

 

ZELENÝ POLOOSTROV CAP BON

celodenní výlet

Návštěva přímořských městeček výběžku Cap Bon. V Nabeul návštěva keramické dílny, pevnosti v Kelibii, archeologického parku punského města v Kerkouane, oběd a koupání v Haouárii a degustace vína ve vinařských závodech. Český průvodce.

 

SAHARA

2 dny

První den město El Jem, návštěva třetího největšího kolosea na světě a podzemních domů v Matmata. Druhý den východ slunce nad solným jezerem, pak cesta terénními automobily k horským oázám nebo na velké písečné duny (místo natáčení Star Wars), obojí za příplatek. Možnost projížďky na velbloudech po písečných dunách a výlet kočárkem do centra saharské oázy (za příplatek). Český průvodce.

 

PORT EL KANTAOUI, MONASTIR, SOUSSE

polodenní výlet

Návštěva přístavu v Port el Katanoui, pevnosti Ribát a muzea Habíba Bourghiby v Monastiru, mediny v Sousse, Český průvodce.

 

 

ZOO FRIGUIA

polodenní výlet

Procházka zoologickou zahradou a návštěva delfinária s vystoupením delfínů a lachtanů. Místo návštěvy delfinária můžete uskutečnit projížďku zoologickou zahradou na velbloudech. V případě většího počtu účastníků zajistíme česky mluvící technický doprovod.

 

OUDNA, BIZERTA, UTIKA

celodenní výlet

Unikátní výlet nabízený pouze naší CK. Návštěva dvou archeologických parků a lázeňského města Bizerta. Oběd v ceně výletu. Český průvodce.

 

 

KARTÁGO, TUNIS, SIDI BOU SAID

celodenní výlet

Výlet do hlavního města, prohlídka slavného Kartága, oběd, dále bílo-modré městečko Sidi Bou Saíd, kde byl natočen film Angelika, procházka po hlavní třídě hlavního města Tunisu, popřípadě návštěva mediny. Český průvodce