Dovolená s dětmi u moře

You mini clubNa dovolenou k moři můžete díky našim zvýhodněným rodinným balíčkům vyrazit také s dětmi. K dispozici jsou vynikající písečné pláže, vhodné ubytování a také služby našich animátorů, kteří vám pomohou děti pohlídat i zabavit. Dovolená s dětmi u moře klade na rodiče nemalé nároky, proto jsme naši nabídku přizpůsobili těmto potřebám.

Pláže pro děti

S dětmi lze vyrazit na řadu míst, nicméně nejvhodnější jsou pozvolné písečné pláže. Je zde plno prostoru k bezpečnému dovádění, písek na stavbu hradů a průplavů a pohodlný vstup do vody. Tunisko je známé zejména svými vynikajícími písečnými plážemi, které se táhnou na kilometry daleko. Důležitá je také čistota, která je v Tunisku na velmi dobré úrovni. Výhodou je také absence skalisek a mořských ježků, poraněná noha už zkazila nejednu dovolenou.

Dovolená pro děti i rodiče

Protože děti mají jiné představy o dovolené, zajišťujeme speciální rodinné pobyty za zvýhodněné ceny, které jsou na míru přizpůsobeny rodičům s dětmi. Všechny nabízené hotely jsou vhodné pro pobyty s dětmi a přizpůsobené jejich plánům i dovádění. Náš mini club je vždy k dispozici, pokud potřebujete děti pohlídat či zabavit. Dětem se věnují zkušení animátoři, kteří jim připravují pestrý program po celý den. K dispozici je také bazén s čistou vodou a protiskluzovou úpravou, kde se mohou děti bezpečně věnovat vodním radovánkám.

Zdravotní rizika

Pobyt s dětmi u moře vždy konzultujte s vaším pediatrem, zejména u dětí mladších tří let nemusí být taková dovolená vhodná. Děti jsou vystaveny řadě nezvyklých zdravotních rizik, tím spíše, že subtropický Tunis je pro ně nezvyklé prostředí. Vždy dbejte na dostatečnou ochranu přes sluncem a zajistěte dostatečný pitný režim. Důležité je také pečlivě dohlížet na kvalitu stravy, zejména ovoce, stánková jídla a nebalená voda mohou snadno způsobit průjmy.